GALERIE FOTO/VIDEO. Președintele Nicușor Dan și miniștrii Cătălin Predoiu și Radu Miruță au ajuns la Constanța. Ședință după explozia dronei maritime lângă sediul ARSVOM

Președintele României, Nicușor Dan, Ministrul Afacerilor Interne, Cătălin Predoiu , și ministrul Apărării Naționale, Radu Miruță , au ajuns sâmbătă, 6 iunie, la Constanța, unde participă la o ședință de lucru convocată de președintele României, Nicușor Dan , în contextul