Diana Buzoianu reacționează după distrugerea camerelor forestiere. Ministerul Mediului a depus plângere penală: Nu ne lăsăm intimidați și vom intensifica verificările
SURSA FOTO: Facebook - Diana Buzoianu Diana Buzoianu a anunțat că Ministerul Mediului, Apelor și Pădurilor a depus o plângere penală la Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casație și Justiție după vandalizarea unor camere video instalate pentru monitorizarea…