Anca Alexandrescu: „Dl. Jucan, șeful la CNA, care mă ceartă pe mine că sunt cu suveraniștii, la el e ok că e cu Bolojan și postează mesaje de susținere pentru gașca „onestului””
„Domnul Jucan, șeful la CNA, care mă ceartă pe mine că sunt cu suveraniștii și că sunt consiliera AUR… El e ok că e cu Bolojan și postează mesaje de susținere pentru gașca „onestului”! Ba chiar le definește politicile! Au…