Eugen Tomac: Am jucat cinstit, democratic, fără a încălca nicio regulă şi plec mai departe împăcat că am făcut tot ce a depins de mine pentru România. Mă întorc la familia mea, care mi-a lipsit enorm

Europarlamentarul Eugen Tomac a transmis, duminică, după ce şi-a depus mandatul preşedintelui Nicuşor Dan, că a jucat cinstit, democratic, fără a încălca nicio regulă şi pleacă mai departe împăcat că a făcut tot ce a depins de el pentru România.…