Bogdan Ivan a preluat oficial conducerea PSD Bistrița-Năsăud
Bogdan Ivan a fost ales președinte al organizației județenePSD Bistrița-Năsăud, în urma votului prin care social-democrații și-au desemnat noua echipă de conducere. Fostul ministru al Energiei a afirmat că obiectivul principal al mandatului său este consolidarea organizației și continuarea proiectelor…