Ilie Bolojan mulțumește liberalilor pentru votul de încredere. ”În ultimul an, am trecut printr-o perioadă dificilă. Am primit un mandat pentru continuarea reformei PNL”
La finalul unei zile în care întrega conducere a Partidului Național Liberal a fost reconfirmată, Ilie Bolojan le mulțumește colegilor pentru încrederea acordată și spune că votul primit reprezintă un mandat clar pentru continuarea reformei și modernizării Partidului Național Liberal.